اوبامیانگ: فکر نمی‌کردم ونگر به این زودی برود + موگرینی: برجام را نجات خواهیم داد- باشگاه سنگ تزئینی ایران

ورزش سه: پیر آمریک اوبامیانگ، مهاجم گلزن آرسنال مدعی شد در همین مدت کوتاه نیز از ونگر چیزهای زیادی را آموخته است

اوبامیانگ گفت: “فکر می کردم قرار است سالها زیر نظر ونگر کار کنم اما به هر حال کسی نمی داند در فوتبال چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در همین مدت کوتاه نیز نکات زیادی را از ونگر آموختم و خوشحالم که راهی آرسنال شده ام. پیروزی در هفته آخر بسیار مهم بود زیرا آخرین بازی ونگر محسوب می شد و بازی خاصی به شمار می آمد.

 اوبامیانگ که شروع فوق العاده ای در لندن داشته و به سریع ترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره تبدیل شد که مرز 10 گل رسیده است، ادعا کرد آرسنال در فصل آتی نتایج خوبی خواهد گرفت.

اوبامیانگ: فکر نمی‌کردم ونگر به این زودی برود

ورزش سه: پیر آمریک اوبامیانگ، مهاجم گلزن آرسنال مدعی شد در همین مدت کوتاه نیز از ونگر چیزهای زیادی را آموخته است.

در چند هفته گذشته ما خیلی خوب بازی کردیم و ما بازیکنان جوان زیادی داریم که در آینده درخشان خواهند بود و من مطمئن هستم که فصل خوبی در انتظار آرسنال است.”

ابتدای پیوستنم به آرسنال دشوار بود زیرا به دلیل بازی نکردن در کل ماه ژانویه از نظر بدنی آماده نبودم اما بعد از فعالیت زیر نظر کادر فنی دوباره به مرز آمادگی رسیده و با کمک همبازیانم موفق به گلزنی نیز شدم.

——————-

خبرگزاری فارس: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک نشست اندیشکده اروپایی درباره توافق هسته‌ای ایران اظهارنظر کرد
«فدریکا موگرینی» در نشست اندیشکده اروپایی «مطالعات امنیتی بین‌المللی» حضور یافت؛ نشستی که موضوع آن «آینده سیاست خارجی، دفاعی و امنیتی اتحادیه اروپا پس از برگزیت» نام دارد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بخشی از سخنانش در این نشست از مواضع مشترک انگلیس و اتحادیه اروپا برای حفظ برجام صحبت کرد.

محمد جواد ظریف امروز در مسکو و پس از دیدار با همتای روس خود خبر داده بود که به منظور صحبت درباره دریافت «تضمینِ» تحقق منافع ایران در برجام، عازم بروکسل شده است

او با تاکید بر هماهنگی و همکاری فرانسه، انگلیس و آلمان به همراه اتحادیه اروپا درباره برجام پس از خروج آمریکا از آن گفت: «ما این توافق را نجات خواهیم داد».

موگرینی همچنین تاکید کرد به منظور رایزنی‌ها در این باره، فردا سه شنبه وزیر خارجه انگلیس به بروکسل می‌آید تا در نشست وزرای خارجه سه کشور اروپایی به همراه وزیر خارجه ایران حاضر شود.

خبرگزاری فارس: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک نشست اندیشکده اروپایی درباره توافق هسته‌ای ایران اظهارنظر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *