جپاروف: از ابتدا بازی به دنبال گلزنی بودیم + سقوط خودرو به دره ۵ مصدوم برجای گذاشت- باشگاه سنگ تزئینی ایران

ورزش سه: هافبک گلزن استقلال به عنوان بهترین بازیکن دیدار با الریان انتخاب شد و در نشست خبری شرکت کرد.

 سرور جپاروف هافبک ازبکستانی استقلال با حضور در نشست خبری درباره دیدار با الریان قطر گفت: ابتدا به همه مردم ایران نوروز را تبریک می گویم

 سرور جپاروف هافبک ازبکستانی استقلال با حضور در نشست خبری درباره دیدار با الریان قطر گفت: ابتدا به همه مردم ایران نوروز را تبریک می گویم. پیروزی در مسابقه امروز بهترین هدیه برای سال جدید بود. از دقیقه اول برای حمله کردن برنامه داشتیم تا گلزنی کنیم. کادرفنی و مربیان نظرات و برنامه های خود را برای بازی به ما گفتند و ما سعی کردیم همه برنامه ها را در زمین اجرا کنیم.

وی افزود: خوشبختانه دو بر صفر پیروز شدیم و اکنون صدرنشین هستیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم. امروز بسیاری از هواداران در یک روز تعطیل در ورزشگاه حاضر شدند و از آنها برای فضایی که ایجاد کردند، تشکر می کنم.

ورزش سه: هافبک گلزن استقلال به عنوان بهترین بازیکن دیدار با الریان انتخاب شد و در نشست خبری شرکت کرد.

——————-

 مهر: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر انحراف یک خودروی پژو از مسیر اصلی و سقوط به دره در منطقه باغستان، پنج تن مصدوم شدند
 مهر: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر انحراف یک خودروی پژو از مسیر اصلی و سقوط به دره در منطقه باغستان، پنج تن مصدوم شدند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت: صبح امروز نیز بر اثر وقوع تصادف میان یک دستگاه تیبا و یک خودروی پراید در محور قدیم ساوه-همدان هفت تن مصدوم شدند.

عزیزی بیان کرد: خوشبختانه این سانحه رانندگی جاده ای تلفات جانی به دنبال نداشت، اما پنج مصدوم برجای گذاشت که سه نفر از این مجروحان توسط نیروهای اورژانس و دو نفر نیز توسط هلال احمر به بیمارستان مدرس ساوه انتقال یافتند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس منطقه نوبران و همچنین نیروهای سیار هلال احمر ساوه در محل سانحه حضور یافتند.

نعمت الله عزیزی اظهار داشت: این حادثه رانندگی جاده ای عصر امروز(۱۳ فروردین) رخ داد که طی آن یک دستگاه خودروی پژو۲۰۶ در جاده باغستان منطقه سامان ساوه به سبب بی احتیاطی و انحراف از مسیر اصلی، به دره کنار جاده سقوط کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *