رقیب ایران در روسیه ۱۷ بازیکن خارجی دارد + آخرین مهلت ثبت نام در دوره کاردانی فنی‌وحرفه‌ای- باشگاه سنگ تزئینی ایران

خبرآنلاین: تیم ملی مراکش رقیب ایران در جام جهانی است.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا گزارشی را درباره تیم ملی مراکش رقیب ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نوشته که آمار جالبی را از این تیم داده است
خبرآنلاین: تیم ملی مراکش رقیب ایران در جام جهانی است.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا گزارشی را درباره تیم ملی مراکش رقیب ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نوشته که آمار جالبی را از این تیم داده است. بنابراین گزارش رسانه آمریکایی، از لیست ۲۳ نفره نهایی شیرهای اطلس برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۱۷ نفر آن در خارج از کشور مراکش به دنیا آمده‌اند و اقامت کشورهای اروپایی را دارند.

نکته جالب دیگر که این روزنامه به آن پرداخته این است که وقتی رنار، سرمربی تیم ملی مراکش در تمرینات تیم با بازیکنانش صحبت می‌‎کند حرف‌های او به ۳ زبان ترجمه می‌شود. حرف‌های این سرمربی فرانسوی زبان، علاوه بر زبان رسمی مراکش، به عربی و انگلیسی هم ترجمه می‌شود تا تمام بازیکنان که در کشورهای مختلفی به دنیا آمده‌اند، متوجه صحبت‌های سرمربی بشوند.

——————-

خبرگزاری فارس: مهلت ثبت‌نام برای داوطلبان دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال 97 که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) است، تا یکشنبه 20 خردادماه تمدید شده است بنابراین داوطلبان فقط دو روز دیگر برای ثبت‌نام در این دوره‌ها مهلت دارند
با توجه به این که پرداخت هزینه ثبت‌نام، صرفا اینترنتی انجام می‌گیرد، ‌لذا داوطلبان باید به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است و با مراجعه به سایت سازمان سنجش با پرداخت مبلغ 220 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های مذکور اقدام کنند.

چنانچه داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی نیز هستند، باید علاوه بر پرداخت 220 هزار ریال نسبت به پرداخت 55 هزار ریال دیگر نیز برای دوره‌های مذکور اقدام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام حاوی شرایط عمومی و اختصاصی و سایر مقررات از روز یکشنبه، ششم خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است؛ لذا تمام داوطلبان واجد شرایط عمومی و اختصاصی برای شرکت در این آزمون می‌توانند منحصرا در یک رشته امتحانی متناسب با رشته تحصیلی طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای متقاضی ثبت‌نام کرده و برای ادامه تحصیل اقدام کنند.

خبرگزاری فارس: مهلت ثبت‌نام برای داوطلبان دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال 97 که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) است، تا یکشنبه 20 خردادماه تمدید شده است بنابراین داوطلبان فقط دو روز دیگر برای ثبت‌نام در این دوره‌ها مهلت دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *