سیمئونه: با کار گروهی اسپورتینگ را بردیم + واکنش حماس به اظهارات «بن سلمان»- باشگاه سنگ تزئینی ایران

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا میزبان اسپورتینگ لیسبون پرتغال بود که با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید

وی در ادامه درباره سختی بازیکنانش پیش از دربی مادرید گفت: واضح است که ما به خاطر بازی های فشرده و زیاد کمی احساس خستگی می کنیم ولی هیچ توجیهی برای این خستگی وجود ندارد چون همیشه به این شکل بوده است. ما به افق نگاه می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا به بارسلونا نزدیک شویم. مهمترین چیز در شرایط کنونی بازی دربی مادرید و نزدیک شدن به بارسلونا در جدول است.

دیگو سیمئونه، سرمربی روخی بلانکو پس از این برد شیرین گفت: به نظرم گل اول ما در این بازی در نتیجه فشار خوبی است که در ورزشگاه خودمان به رقیب آوردیم و گل دوم نیز به همین شکل به ثمر رسید. ما کار گروهی خیلی عالی را پیاده کردیم و به همراه استعداد کوکه و گریژمان این کار گروهی به ثمر نشست.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا میزبان اسپورتینگ لیسبون پرتغال بود که با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید.

——————-

خبرگزاری فارس: جنبش حماس فلسطین به اظهارات محمد بن سلمان ولیعهد عربستان درباره مشروعیت اشغالگری خاک فلسطین توسط رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد
این جنبش پایان بخشیدن به هر نوع عادی سازی روابط و تماس با رژیم صهیونیستی و بازبینی این سیاستها و مواضعی که با علایق ملتهای عربی و اسلامی و آزادگان جهانهمخوانی ندارد را خواستار شد.

«حمد بن جاسم» وزیر خارجه پیشین قطر نیز گفته بود که «اسرائیلی حق دارند در خاک خود زندگی کنند».

حماس همچنین بر لزوم فعالیت در راستای حمایت، پشتیبانی و تقویت ایستادگی ملت فلسطین در خاک خود و تداوم سیاست منزوی کردن رژیمی تأکید کرد که خطری برای فلسطین و تمامی منطقه است.

به گزارش وبگاه خبری «فلسطین الیوم»، حماس هر گونه عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر در تمامی سطوح را رد میکند؛ چرا که این مسئله پیامدهای خطرناکی برای ملت فلسطین و حقوق تاریخیش و اتحاد و همبستگی ملتش دارد؛ ملتی که مخالف چنین سیاستهایی هستند.

خبرگزاری فارس: جنبش حماس فلسطین به اظهارات محمد بن سلمان ولیعهد عربستان درباره مشروعیت اشغالگری خاک فلسطین توسط رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

بن سلمان گفته بود که «معتقدم که اسرائیلی‌ها و فلسطینیان حق داشتن سرزمین خود را دارند. اما باید یک توافق صلح داشته باشیم تا ضمن ارائه ثبات برای همه‌گان، روابط نیز عادی‌سازی شود».

این جنبش با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که چنین اظهارات و مواضعی در حالی مطرح میشود که از رهگذر یهودی کردن قدس، گسترش شهرک نشینی در کرانه باختری، تداوم محاصره غزه، کشتار افراد غیر نظامی و کودکان در کمال خون سردی، روند جنایات اسرائیل و تجاوزات روزانه به حق و مقدسات ملت فلسطین افزایش یافته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *