فهرست اولیه کره جنوبی برای جام جهانی + سرمربی الهلال عربستان مشخص شد- باشگاه سنگ تزئینی ایران

ایسنا: ‌به نقل از سایت فیفا، تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی یکی از نمایندگان آسیا در جام جهانی فهرست اولیه خودش برای این رقابت‌ها را اعلام کرد که به شرح زیر است:

دروازه‌بانان : کیم سونگ گیون، کیم جین هیون، چو هیون وو

مدافعان: کیم یونگ وون، جانگ هیون سو، یئونگ سئونگ هیون، یون یئون سون، کیون کیونگ وون، اوبان سوک، کیم جین سو، کیم مین وو، پارک جو پو، پونگ چول، گو یوهان، لی یونگ
کره جنوبی در گروه سختی در جام جهانی قرار گرفته و باید با آلمان قهرمان دوره گذشته رقابت‌ها، سوئد تیمی که ایتالیا را حذف کرد و مکزیک تیمی که در پنج دوره اخیر توانسته به دور دوم جام جهانی راه یابد دیدار کند.

دروازه‌بانان : کیم سونگ گیون، کیم جین هیون، چو هیون وو

ایسنا: ‌به نقل از سایت فیفا، تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی یکی از نمایندگان آسیا در جام جهانی فهرست اولیه خودش برای این رقابت‌ها را اعلام کرد که به شرح زیر است:

هافبک: کی سئونگ یئونگ، جئونگ وو یونگ، کیون چانگ هون، جو سی جونگ، کو جائه چول، لی جائه سئونگ، لی سئونگ وو، مون سان مین و لی چانگ یونگ.

مهاجمان: کیم شین ووک، سونگ هیون مین، هوآنگ هچانگ، لی کئون هو.

مدافعان: کیم یونگ وون، جانگ هیون سو، یئونگ سئونگ هیون، یون یئون سون، کیون کیونگ وون، اوبان سوک، کیم جین سو، کیم مین وو، پارک جو پو، پونگ چول، گو یوهان، لی یونگ.

سرمربی تیم‌ ‌ملی کره جنوبی همچنین هفت بازیکن ذخیره را هم به اردوی این تیم دعوت کرده است تا در صورت مصدومیت بازیکنان اصلی جایگزین آنها شوند.

——————-

ایسنا: به نقل از یورو اسپورت عربی، الهلال عربستان با وجود این که عنوان قهرمانی در لیگ عربستان را کسب کرد اما در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داد و در رده چهارم جدول رده‌بندی جای گرفت
ایسنا: به نقل از یورو اسپورت عربی، الهلال عربستان با وجود این که عنوان قهرمانی در لیگ عربستان را کسب کرد اما در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داد و در رده چهارم جدول رده‌بندی جای گرفت.

ژسوس در فوتبال پرتغال مربی بسیار شناخته شده‌ای است. او هفت سال هدایت بنفیکا را بر عهده گرفت و توانست سه بار این تیم را به عنوان قهرمانی در لیگ پرتغال برساند همچنان که دو با به فینال لیگ اروپا راه پیدا کرد اما نتوانست جام را بالای سر برد.

یورو اسپورت عربی در گزارشی نوشت که سامی الجابر با جورج ژسوس، سرمربی اسپورتینگ لیسبون پرتغال به توافق نهایی رسیده و این مربی با تجربه به زودی وارد عربستان می‌شود تا قرارداد خود را به صورت نهایی امضا کند.

رامون دیاز از هدایت الهلال به خاطر کسب نتایج ضعیف بر کنار شد و هموطن او براون به صورت موقت هدایت این تیم عربستانی را بر عهده گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *