محمدرضایی: استقلال را از آسیا محروم می‌کنم + لاوروف: ماموریتمان در سوریه تمام نشده است- باشگاه سنگ تزئینی ایران

خبرگزاری میزان: عباس محمدرضایی بازیکن سابق استقلال که مدت‌ها به دنبال مطالبات خود بود، اعلام کرد که شکایت رسمی‌اش را از باشگاه سابقش به AFC انجام داده است
عباس محمدرضایی اظهار داشت: مسئولان استقلال در نامه‌ای دروغین به مسئولان AFC گفته بودند که من تمام طلب خود را از این باشگاه دریافت کرده‌ام، اما با مدارکی که جمع آوری، ترجمه و به AFC ارسال کردم آنها متوجه شدند که مسئولان باشگاه استقلال دروغ گفته‌اند.

محمدرضایی به خاطر اینکه مسئولان باشگاه استقلال در خصوص پرداخت مطالباتش به AFC حرف درست را نزده‌اند دست به شکایت زده است.

خبرگزاری میزان: عباس محمدرضایی بازیکن سابق استقلال که مدت‌ها به دنبال مطالبات خود بود، اعلام کرد که شکایت رسمی‌اش را از باشگاه سابقش به AFC انجام داده است.

وی ادامه داد: مسئولان AFC از این بابت خیلی ناراحت شدند و اعلام کردند که حتما این موضوع را پیگیری خواهند کرد. اگر باشگاه استقلال مطالباتم را به زودی پرداخت نکند، AFC استقلال را از لیگ قهرمانان امسال و سال بعد محروم خواهد کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه ماموریت این کشور در سوریه به پایان نرسیده، اعلام کرد، تا زمانی که دولت سوریه نیاز داشته باشد، روسیه همچنان حضور نظامی خود در سوریه را حفظ خواهد کرد
خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه ماموریت این کشور در سوریه به پایان نرسیده، اعلام کرد، تا زمانی که دولت سوریه نیاز داشته باشد، روسیه همچنان حضور نظامی خود در سوریه را حفظ خواهد کرد.

سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در اظهارات مطبوعاتی در آرژانتین گفت، نیروهای نظامی روسیه از سال ۲۰۱۵ و به درخواست دولت سوریه در این کشور مستقر هستند و در دسامبر ۲۰۱۷ بخش بزرگتری از این نیروها از خاک سوریه خارج شده‌اند.

اظهارات لاوروف فردای گفت‌وگوی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با اسد مطرح شد که وی در این گفت‌وگو گفته بود، پس از آغاز روند سیاسیی در کشور باید نیروهای خارجی از سوریه خارج شوند.

طبق آمار منابع غربی، مسکو پس از اعلام کاهش نیرو در سوریه، ۱۳ مارس ۲۰۱۷، ۲۰ جنگنده و یک هواپیمای نفربر را روزهای ۱۵ و ۱۶ همین ماه به روسیه بازگرداند.

وی افزود: ماموریت روسیه در سوریه هنوز تمام نشده و تا زمانی که بشار اسد، رئیس جمهور سوریه به روسیه نیاز داشته باشد، در دمشق حضور خواهیم داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *