میانگین سنی ازدواج مردان و زنان ایرانی + رضاوند: فقط به سهمیه آسیا فکر می کنیم- باشگاه سنگ تزئینی ایران

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان ثبت احوال، از ثبت ۶۰۸ هزار و ۹۷۷ مورد ازدواج و ۱۷۴ هزار و ۵۹۷ واقعه طلاق در سال گذشته خبر داد
خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان ثبت احوال، از ثبت ۶۰۸ هزار و ۹۷۷ مورد ازدواج و ۱۷۴ هزار و ۵۹۷ واقعه طلاق در سال گذشته خبر داد.

سخنگوی سازمان ثبت احوال به آمار ولادت ها در ایام نوروز نیز اشاره کرد و گفت: در تعطیلات نوروز ۹۷ ، ۳۱ هزار و ۸۷۰ ولادت به ثبت رسیده که براساس آمارها تعداد پسران بیشتر از دختران بوده است و استان های تهران، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین ولادت را به خود اختصاص داده اند.

به گفته وی، میانگین سنی ازدواج در مردان ۲۷.۳ سال و در زنان نیز ۲۲.۸ سال به ثبت رسیده است.

ابوترابی همچنین در مورد طلاق نیز اظهار داشت: طی سال گذشته ، ۱۷۴ هزار و ۵۹۷ واقعه طلاق نیز ثبت شده است.

سیف الله ابوترابی به آمار وقایع حیاتی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: براساس آمارهای ثبت شده در پایگاه جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور در سال گذشته ۶۰۸ هزار و ۹۷۷ مورد ازدواج به ثبت رسیده که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

——————-

ورزش سه: آرش رضاوند هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد پیروزی مقابل تیم سابقش می‌گوید: نفت امسال باوجود مشکلات تیم خوبی ساخته است آنها مقابل ما بازی خوبی داشتند
وی افزود: من خاطرات و روزهای خوبی در نفت داشتم و از اینکه می‌شنوم این تیم یکی از تیم‌هایی است که احتمال سقوطش بالاست نگران می‌شوم. نفت تیمی بود که بهترین‌ها را به فوتبال ایران معرفی کرد و در آسیا نتایج خوبی کسب کرده است، واقعا حیف است که این تیم بیفتد و خدایی ناکرده اتفاقی که برای سایر تیم‌های لیگ‌برتری رخ داده برای این تیم بیفتد.

سایپا اکنون با 3 امتیاز این دیدار شانس بیشتری برای حضور در جمع تیم‌هایی آسیایی دارد که رضاوند در این رابطه می‌گوید: این موضوع خیلی برای ما اهمیت دارد و فقط به زمین می‌رویم تا با پیروزی از آن خارج شویم، ما حتی به نتیجه تساوی هم فکر نمی‌کنیم و نمی‌خواهیم از قافله تیم‌های مدعی حضور در لیگ قهرمانان خارج شویم.

ورزش سه: آرش رضاوند هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد پیروزی مقابل تیم سابقش می‌گوید: نفت امسال باوجود مشکلات تیم خوبی ساخته است آنها مقابل ما بازی خوبی داشتند. آنها به واسطه شروع بد فصل و به خاطر آنکه این تیم شرایط بد مالی سال گذشته را با خود به این فصل آورد نتوانست سرپا شود و خود را از منطقه خطر خارج کند. امیدوارم آنها این چند بازی آخر نتایج خوبی کسب کنند و بتوانند در لیگ ماندگار شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *