پیش‌بینی برنده سوئیس – سوئد توسط آشیل + کواکبیان: آقای روحانی از فوروارد‌ها استفاده کنید- باشگاه سنگ تزئینی ایران

خبرگزاری تسنیم: «آشیل» گربه روسی که در موزه ارمیتاژ شهر سن پترزبورگ قرار دارد امروز (سه‌شنبه) در مراسم پیش‌بینی برنده بازی حساس تیم‌های ملی فوتبال سوئیس و سوئد در ورزشگاه کرتوفسکی این شهر سوئیسی‌ها را پیروز این بازی اعلام کرد
خبرگزاری تسنیم: «آشیل» گربه روسی که در موزه ارمیتاژ شهر سن پترزبورگ قرار دارد امروز (سه‌شنبه) در مراسم پیش‌بینی برنده بازی حساس تیم‌های ملی فوتبال سوئیس و سوئد در ورزشگاه کرتوفسکی این شهر سوئیسی‌ها را پیروز این بازی اعلام کرد.

بازی تیم‌های ملی فوتبال سوئیس و سوئد از ساعت 18:30 دقیقه امروز در ورزشگاه کرتوفسکی سن پترزبورگ آغاز می‌شود و تیم برنده به جمع هشت تیم برتر جام جهانی 2018 روسیه راه می‌یابد.

پیش‌بینی برنده سوئیس - سوئد توسط آشیل

آشیل، گربه روسی است که در زمان جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه با پیش‌بینی بازی‌ها سروصدای زیادی به پا کرد. این گربه همچنین با توجه به موقعیت مکانی خود در جام جهانی 2018 فقط بازی‌های ورزشگاه سن پترزبورگ و تیم ملی فوتبال روسیه را پیش‌بینی می‌کند. آشیل پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر مراکش از گروه B جام جهانی 2018 را نیز پیش‌بینی کرده بود.

مراسم پیش‌بینی با حضور رسانه‌های گروهی در موزه ارمیتاژ برگزار شد و آشیل به سمت کاسه غذای کنار پرچم سوئیس رفت.

——————-

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تهران با اشاره به فضای فوتبالی حاضر بر کشور با توسل به اصطلاحات فوتبالی از رئیس‌جمهور خواست تا کابینه خود را تغییر دهد

وی افزود: مجلسی‌ها هم قول حمایت می دهند از دولت می‌خواهم کابینه و بازیکنان را تغییر دهند تا از این گُلی که ترامپ فکر می‌کند با خروج از برجام زده، پشیمان شود. لذا این تغییر کابینه توسط رئیس جمهور انجام شود.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تهران با اشاره به فضای فوتبالی حاضر بر کشور با توسل به اصطلاحات فوتبالی از رئیس‌جمهور خواست تا کابینه خود را تغییر دهد.

مصطفی کواکبیان در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس به رییس جمهور گفت: در فضای جام جهانی و فوتبال هستیم، من هم به رئیس جمهور می گویم حال که تمام فراکسیون‌های سیاسی مجلس از شما حمایت می کنند شما به عنوان مربی فوتبال سیاسی کشور کمی بازیکنان را تغییر دهید. حال که مسئله رفاه مطرح نیست، یک‌مقدار از فورواردها استفاده کنید تا در شرایط جنگی بتوانیم پیروز شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *